.....recenze...názory.....články....akce... Tyto internetove stranky se budou vylepsovatApple vs. Samsung

Apple vs. Samsung
Tato dvojice se již několikrát střetla v soudních sporech, kde Apple zažaloval Samsung za to, že výrobky Samsungu, jako například mobilní telefon Galaxy S napodobuje jejich Iphone, nebo, že tablet Galaxy Tab vypadá stejně, jako Ipad.
Ipad 2 a Galaxy tab 10.1
Ipad 2 a Galaxy tab 10.1
Tyto spory vyústily v to, že se některé výrobky Samsungu nesmí prodávat v Německu atd.. Na začátku si musíme položit otázku, k jakému účelu například slouží tablet ? Apple bere svůj Ipad jako doplnění jejich počítače ( Macintosh ). Z toho plyne to, že není kompatibilní s Androidem, nebo Windows. Proto jsou tyto ,,doplňky´´ určené pouze pro lidi , kteří vlastní onen Macintosh, a ten rozhodně nemá každý. Zkrátka, když si koupíte Ipad, a nemáte nic jiného od Applu, tak na vlastní kůži poznáte , co je to nekompatibilita.
Samsung

Samsung

A právě Samsung přišel s konceptem tabletu Galaxy Tab, který v sobě snoubí technické vlastnosti Ipadu, a otevřený operační systém Android, který se synchronizuje prakticky se vším. Také se o Ipadu říká, že je neproduktivní, což je pravda,a také to velmi souvisí s kompatibilitou.
Apple

Apple

A když už jsme u toho kopírování, tak samotný Steev Jobs, zakladatel Applu, v jednom rozhovoru řekl: ,,dobří umělci kopírují, velcí kradou´´.
bílé pozadí.png
bílé pozadí.png
bílé pozadí.png
bílé pozadí.png
30.03.2013 23:11:57
Vojtěch Smolík
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one