.....recenze...názory.....články....akce... Tyto internetove stranky se budou vylepsovatGeocaching

Geocaching
Geocaching je outdorová hra, která se hraje po celém světe. Je založená na hledání tzv. keší, což je malá krabička, která v sobě skrývá logbook, což je papír, na který napíšete jméno, pod kterým jste na stránce www.geocaching.com zaregistrovaní. Keš najdete podle souřadnic, které jsou také na této stránce.
logo
logo
Keší je několik druhů :

Tradiční: Na uvedených souřadnicích se nachází keš v různých velikostech, mikro- tam se nachází pouze logbook, nebo větší, ve kterých se nachází různé malé věci na výměnu, geocoiny, nebo, když máte štěstí, tak travelbug.

Multi: Na uvedených souřadnicích se nachází keš, ve které jsou souřadnice k dalšímu kroku, nebo konečná keš.

Mysterka: Souřadnice musíte nejprve dostat vyřešením nějaké otázky, nebo hádanky, a pak jít do terénu.

Geocoin je něco , jako mince ze dřeva, kterou si můžete nechat vyrobit. Na ní je vaše jméno, pod kterým jste zaregistrovaní. Tyto mince se mění tím způsobem, že když v kešce na nějakou narazíte, tak si ji vezmete, a místo ní tam necháte tu svoji.

Travelbug je věc, kterou si nenecháváte, ale kterou, když v kešce najdete, tak si ji vezmete, zaregistrujete ji na internetu, a vrátíte ji do jiné kešky. Některé travelbugy mají cíl, jiné se jen tak toulají po světe. Jejich cestu můžete sledovat na internetu.
bílé pozadí.png
bílé pozadí.png
bílé pozadí.png
bílé pozadí.png
30.03.2013 22:38:29
Vojtěch Smolík
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one