.....recenze...názory.....články....akce... Tyto internetove stranky se budou vylepsovatJá vím, kdo je NEJFAKE !

Kdo je NEJFAKE ?
Na českém youtube je velmi početná skupina diváků i tvůrců, kteří si tuto otázku kladou každý den, pokud jste však jméno Nejfake nikdy neslyšely, musíte si jistě položit otázku, kdo/co to vlastně je ? Nejfake, neboli zkáceně Nejf je přezdívka člověka, který již skoro 6 let točí videa, na kterých je skryt pod maskou. Původně začal točit na portál Stream.cz , protože u nás v té době nebyl Youtube tak populární, a dostupný. První série videí, která je dnes již legendou, se nazývá Manuál. Tento pořad se dočkal několika desítek dílů, mnoha desítek komentářů, a ještě více shlédnutí. V té době ale ještě o Nejfejkovi moc lidí nevědělo, ale on i přes to vytrval, a nepřestával tvořit dál, i když to nemělo valný efekt. Největší vzestup, a pomyslný začátek jeho slávy byl ale způsobený jedním jediným videem, a to sice českým Facebook Songem . Toto video bylo jedním z prvních virálních videí, a v té době byl tento způsob "rapování" na českém internetu novinkou (přestože ve světě to byl již dávno známý fenomén). Jako vlna se začaly objevovat české songy na všechna možná témata,ale Nejfake byl tím prvním.
Ačkoliv byla jeho videa primárně pouze zábavná, s postupem času se objevovala i videa s hlubším významem, a provokovala diváky k zamyšlení nad sebou samými. Nejfake upozorňoval na všechny špatné vlastnosti lidí, a jejich chování, a tak ho mnozí začaly nenávidět. A právě v té době sám Nejfake položil otázku: Kdo je Nejfake ? Kdo se skrývá pod maskou ? A čím více ho lidé nenáviděly, tak tím více ho chtěli odhalit. A tehdy začala hra, hra o to, kdo dříve odhalí Njefejkovu identitu, jméno a tvář. Zatímco sám Nejfake dával ve svých videích indície k odhalení, jeho odhalovači ho pořád více a více nenáviděli.
Jméno? Tvář ? ... nebo chcete vědět, kdo to je ?
Nejfake má 2 nejdůležitější hesla. 1. Per Aspera ad Astra (přes překážky ke hvězdám). Toto heslo má vyjadřovat jeho těžkou a zdlouhavou cestu k úspěchu, a to, že kdo nepůjde přes překážky, ke hvězdám se nedostane. 2. Jméno, ani tvář není důležitá, důležitá je myšlenka, a názor. Tady máme jednoduše v jednom hesle vysvětlenou celou filosofii postavy Nejfake. Bojuje proti povrchnímu odsuzování lidí podle vzhledu, a preferuje vnitřní vlastnosti lidí. Pro normálního dospělého člověka by nebylo nic zvláštního, a přešel by to je tak, ale jen protože neví, co se na internetu, a v realitě děje. Neví, s jakou arogancí, a povrchností se k sobě dnešní lidé (děti) chovají. Ale myslím si, že člověk prosazující tuto myšlenku je v dnešním světě opravdu potřebný, a jsem rád, že tu je.
mm7.jpg
Chcete ho odhalit ? A proč to chcete ? Stejně je to jen člověk, jehož jméno, ani foto Vám nic neřekne... poznáte ho po hlase. ten není upravený v pc, jak mnozí tvrdí.

A co když Nejfake nikdy nelhal ?

Adam Richtr -....- Člověk Soudce
nnn.jpg
Saionara .....
03.11.2013 10:28:57
Vojtěch Smolík
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one