.....recenze...názory.....články....akce... Tyto internetove stranky se budou vylepsovatSny a jejich význam

Sny a jejich význam
Věda, která se zabývá sny, se nazývá oneirologie. Každý se jednou za čas probudí s tím, že si pamatuje sen. Pravda je však taková, že se nám za noc zdá 8-10 snů, a proto o nich víme jen zřídka. Zajímavé je, že bylo prokázáno to, že nevidomým lidem se zdají sny. Některým lidem se zdají jen černobílé sny, také se nám stává to, že v nás sen zanechá určitou pocitovou stopu, a pak můžeme zažít dejavu, které je vlastně jen pozůstatek ze snu, který si nepamatujeme.
desive_sny-f526_290.jpg
Sny, které jsou nejmíň příjemné, takzvané noční můry, jsou bohužel významnou složkou (65%) našeho snění, a pouhých 20% jsou sny příjemné a radostné. Nejzajímavějším typem snu je sen lucidní (lucid dreaming), to znamená, že můžeme sen vědomě ovlivňovat, zasahovat do něj, a pozorovat změny.Tento typ snu se dá ,,nacvičit´´, a můžeme si ho sami navodit. Základem je být v příjemném prostředí, mít samosřejmě zavřené oči,a soustředit se na své dýchání. Napřed by se nám měly zjevovat náhodné obrazy, a potom bychom se měli přenést do snu, to, že jste toho docílili můžete ozkoušet tak, že se podíváte na nějaký nápis - ty se často mění, a nebo pohled do zrcadla bude rozmazaný, a velmi depresivní.
snar.gif
large (1).jpg
large.jpg
400447.jpg
Sny si také můžete přeložit podle snářů, těchto knih je víc než dost, a tak si může každý vybrat podle svého, a řídit svůj život směrem, který mu tato kniha poradí (třeba sázet sportku).
Napište komentář, dejte like v Návštěvní knize. díky
Bez názvu.png
Bez názvu.png
Bez názvu.png
Bez názvu.png
30.03.2013 23:08:12
Vojtěch Smolík
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one